Realizirane radionice u sklopu projekta Š–OLD–ER

Tijekom studenog i prosinca 2021. u sklopu projekta Š – OLD – ER realizirano je ukupno 23 radionice koje su pokrile razne teme. Pravilnu prehranu, kako postati kućni majstor, usvajanje poduzetničkih vještina te motivaciju i psihosocijalno-osnaživanje.

Cilj radionica bio je animirati mještane općine Erdut i općine Šodolovci te pokazati im neke nove vještine i istaknuti vrline svakog pojedinca kako bi povećali njihovu zapošljivost i uključenost u društveni život.  Na radionicama je ukupno sudjelovalo 84 osobe, a posebno nas raduje kako su predavači od strane sudionika ocjenjeni s vrlo visokom prosječnom ocjenom 4,65.  

Aktivnosti u sklopu projekta se nastavljaju s edukacijama za nezaposlene osobe te različitim kreativnim radionicama koje su planirane kroz nadolazeće mjesece.

Uključi se!

Provedba programa je osigurana temeljem Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava kodnog broja UP.02.1.1.12.0055 u sklopu Europskog socijalnog fonda i Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020.
Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda u iznosu od: 1.228.176,00 kn (100%)

Sadržaj ove objave isključiva je odgovornost Općine Erdut