ZAVRŠNA KONFERENCIJA PROJEKTA „Š-OLD-ER“

Dana 11.08.2022. u 12.00h u u prostorijama Poduzetničko-razvojnog centra općine Erdut LRA d.o.o. održana je Završna konferencija projekta “Š-OLD-ER aktivnim uključivanjem do povećanja zapošljivosti i socijalne uključenosti ranjivih skupina na području općina Erdut i Šodolovci” čijeg je nositelj Općina Erdut, a provodio se sa partnerima Općinom Šodolovci i Centrom za mlade Dalj. 

Završna konferencija imala je za cilj upoznati javnost sa provedenim aktivnostima projekta i ostvarenim rezultatima.

Provedba programa je osigurana temeljem Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava kodnog broja UP.02.1.1.12.0055 u sklopu Europskog socijalnog fonda i Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020.

Sadržaj objave isključiva je odgovornost Općine Erdut.